in

NATO nám ničím prospěšné není, podílí se na islamizaci Evropy

Stále omílaná písnička dokola. Každý podprůměrně inteligentní jedinec ví, že NATO je čistě a pouze teroristická organizace. Přesto se pořád najde v 21. století dost lidí, kteří věří mainstreamové propagandě, že NATO je obranný spolek, který nás chrání. S čistě pragmatického hlediska normální občan z toho vůbec nic nemá. NATO slouží výlučně americkým zájmům. Co si budeme povídat. Dobyvatelé z nás nikdy nebudou. Zatím v NATO sloužíme jako vazal a lokaj Američanů. Tedy roli užitečného idiota určitě zvládáme dobře. Nebylo by konečně dobré, aby se našel nějaký odvážný jedinec, který řekne. Nic z toho nemáme. Jdeme pryč.

Problém je ale ještě horší. NATO nejenže je nástroj k vyvolávání válek, ze kterých má určitě někdo prospěch (my ne), ale podporuje radikální Islám a muslimy jako takové. V neposlední řadě pak vraždí Slovany, především ty pravoslavné. Názornou ukázkou mohla být válka v Jugoslávii. NATO se zde postavilo na stranu radikálních muslimů z řad kosovských Albánců a společně zabíjeli pravoslavné Srby, ničili pravoslavné kostely a vše související s východním křesťanstvím. Samozřejmě nejdřív rozjeli svou obávanou celosvětovou propagandu, že Srbové provádí genocidu muslimů. Pravda, Srbové se nikdy s muslimy nepárali, protože věděli proč. Ale o nějaké genocidě nemohla být ani řeč. Srbové a jejich pravoslavná víra vždy působili jako pevná hranice proti expanzivnímu Islámu.

Útok na Jugoslávii se dočkal velké mezinárodní kritiky, protože, k němu NATO přistoupila bez mandátu OSN. U nás vyvolal také spoustu negativních reakcí. Přesto se našel někdo, kdo to plně schvaloval. Jeden z největších vlastizrádců českého národa, Václav Havel. Už v 90. letech minulého století se tradovalo, že se jednou budou děti na školách učit, že tento člověk byl kromě prezidenta také vlastizrádcem. Imperialistická figurka, která vždy sloužila všem zájmům, jen ne českým. Je pravda, že už v té době se oběvovaly názorové proudy, které by nejraději obvinili tuto loutku z vlastizrady, ale co si budeme nalhávat. Tehdy se všechno točilo kolem Havla a kdo chtěl něco v politice nebo celkově znamenat, musel držet basu a krok.

Naposledy jsme mohli vidět americkou podporu radikálního islamismu v Sýrii. A nebýt Rusů, kteří přijeli bránit křesťany do Sýrie, vyšli bysme z dalšího konfliktu křesťanů versus muslimských terroristů a Američanů poraženi.

Přestaňme už jednou provždy se sebedestruktivní politikou vazala a lokaje. Přestaňme podporovat Islamizaci Evropy a vystupme z NATA.

Autor: Tomek Bína

Podpořte nás a sdílejte naše články. 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ohodnoťte tento článek

Demence ani vlastizrada by se neměli brát jako polehčující okolnost

Priti Patel

Do Evropy stále proudí davy nelegálních migrantů