in

Spojené státy zváží možnost izolace Ruska od globálního finančního systému

Náměstkyně ministra zahraničí USA pro politické záležitosti Victoria Nulandová uvedla, že „Rusku hrozí úplná izolace od globálního finančního systému, pokud zaútočí na Ukrajinu“.

„To, o čem mluvíme, se ve skutečnosti bude rovnat úplné izolaci Ruska od globálního finančního systému se všemi důsledky, které to bude mít pro ruský byznys, obyvatele Ruska, pro jejich příležitosti v oblasti práce, cestování, obchodu. “ řekla Nulandová.

Americká náměstkyně ministra pro politické záležitosti poznamenala, že během uzavřené části brífinku podrobně představila diplomatické možnosti, jak reagovat na “agresi Ruska”. Na otevřeném jednání je neuvedla. “Řekla bych, že se zvažují všechny možnosti,” řekla zástupkyně šéfa ministerstva zahraničí.

Zdroj

Podpořte nás a sdílejte naše články.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  1. Myslím, že na to už jsou Rusové dávno připraveni protože nemohou očekávat od takových zmetků nespolehlivých, že jejich jednání bude někdy férové– a to odjakživa SSa áků!!!

  2. Victoria Nulandova rozdavala susenky v Kieve kdyz se tam podilela na politickem prevratu v roce 2014. Mazana Nulandova slibila Ukrajincum ze Jim Amerika da $ 100 miliardari kdyz se Ukrajina odpoji od Moskvy. To byly jenom “kecy” a normalni UkrajincI ziji v chudobe a casto Ihladu. Nemci sami rikaji ze politicka zmena na Ukrajine je nutna.

Ohodnoťte tento článek

Ušakov: Putin řekl Bidenovi, že Rusko se obává skutečných hrozeb

Světlana Tichanovská

Evropská unie odmítá uznat Tichanovskou jako prezidentku Běloruska