in

Tucker Carlson označil Joea Bidena za slabocha a válku proti Rusku za zbytečnost

Americký televizní moderátor Tucker Carlson ve vysílání Fox News přiznal, že válka s Ruskem je zbytečná.

“Ano, je to šílené.” Nejen, že z vojenské konfrontace s ruským prezidentem Vladimirem Putinem nic nezískáme, ale také hodně ztratíme, počínaje tisíci životů obyčejných Američanů,“ řekl.

Carlson poznamenal, že americký prezident Joe Biden je slaboch. Americký vůdce je podle něj „nepopulární, neschopný a obecně zoufalý“. Dodal, že Rusko má v současné době hraniční spor s Ukrajinou. „Mnoho Bidenových nejbližších spolupracovníků tlačí na Spojené státy, aby vojensky zasáhly. A ironicky, ukrajinská krize je v mnoha ohledech dílem Bidenových pomocníků a jim podobných na všech úrovních americké vlády, “řekl televizní moderátor.

Hlavním problémem Moskvy je podle novináře NATO. Poznamenal, že Severoatlantická aliance byla vytvořena v roce 1949, „aby zabránila Sovětskému svazu v invazi do západní Evropy“.

Současná existence NATO se vysvětluje především tím, že má „obtěžovat“ ruského vůdce, který nemá v úmyslu napadnout západní Evropu, řekl Carlson. Dodal, že Putin chce, aby jeho západní hranice zůstaly bezpečné.

Již dříve bylo oznámeno, že Spojené státy a další členské země NATO plánují uspořádat schůzku s Ruskem. Podle Bidena bude datum schůzky oznámen v pátek 10. prosince. Prioritním bodem programu bude studie možnosti poskytnout Rusku bezpečnostní záruky ve vztahu k akcím Severoatlantické aliance.

Zdroj

Podpořte nás a sdílejte naše články.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ohodnoťte tento článek

Biden oznámil schůzku mezi Ruskem a NATO

Putin: Rusko je připraveno zvýšit dodávky plynu do Evropy